• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Przebieg praktyki

 • W jakich godzinach odbywają się praktyki?
 • Jakie będą moje obowiązki , w związku z odbywaną praktyką?
 • Jaki strój obowiązuje w czasie odbywania praktyk?
 • Czy mogę wybrać miejsce praktyk spośród kilku firm?
 • Czy aranżujecie następną rozmowę wstępną , w przypadku , gdy nie przejdę pomyślnie rozmowy kwalifikacyjnej u pierwszego pracodawcy?
 • Co w przypadku , gdy nie jestem zadowolony z miejsca , w którym odbywam praktyki?

W jakich godzinach odbywają się praktyki?

Doradzamy pracę w tych samych godzinach , co inni pracownicy firmy .Godziny pracy kształtują się zazwyczaj od 9.00 do 17.30 , od poniedziałku do piątku, z jednogodzinną przerwą na lunch. W przypadku branży turystycznej, istnieje możliwość pracy w weekendy, w celu uzyskania dodatkowego doświadczenia.

Większość praktyk odbywa się na stanowiskach biurowych. Głównie związanych z pomocą w sprawach administracyjnych w określonym dziale firmy oraz zaangażowaniem w typowe codzienne obowiązki pracownika, tak, aby móc poznać praktyczny aspekt pracy w firmie angielskiej, zgodnej z kierunkiem studiów, oraz doskonalić znajomość języka angielskiego. Praktykant może również pomagać w realizacji różnego typu projektów i badań. W początkowym okresie programu praktykant na przykład nie będzie miał bezpośredniego kontaktu z klientami lub rozwojem kampanii reklamowej i marketingu firmy.

Jaki strój obowiązuje w czasie odbywania praktyk?

Praktykant powinien zabrać ze sobą elegancki strój na czas odbywania praktyk . Sportowy strój nie jest dozwolony. Mężczyźni powinni zabrać koszule, krawat, spodnie i eleganckie buty, a kobiety eleganckie spódniczki.

Czy mogę wybrać miejsce praktyk spośród kilku firm?

Niestety nie. Organizator aranżuje jedną rozmowę wstępną lub firmę dla poszczególnego kandydata , bazując na informacjach zawartych w dostarczonej dokumentacji, starając się dopasować firmę do preferencji praktykanta. Jeżeli kandydat nie jest zadowolony z potencjalnego miejsca pracy (powód uzasadniony) lub nie przejdzie pomyślnie przeprowadzonej rozmowy wstępnej, organizator zorganizuje inne miejsce pracy. Aranżujemy maksymalnie 3 rozmowy wstępne.

Czy aranżujecie następną rozmowę wstępną , w przypadku , gdy nie przejdę pomyślnie rozmowy kwalifikacyjnej u pierwszego pracodawcy?

W zależności od poziomu zaawansowania znajomości języka angielskiego, jesteśmy w stanie zaaranżować następną rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli kandydat nie dysponuje wystarczającą znajomością języka na dane stanowisko, wówczas szukamy dla niego innego stanowiska. Alternatywne stanowisko może nie być związane z kierunkiem studiów, o mniejszym zakresie odpowiedzialności lub istnieje możliwość podniesienia swoich umiejętności językowych, poprzez uczestnictwo w kursach językowych (za dodatkową opłatą).

Co w przypadku , gdy nie jestem zadowolony z miejsca , w którym odbywam praktyki?

W takim przypadku należy skontaktować się z organizatorem, który, w zależności od sytuacji, postara się znaleźć najlepsze rozwiązanie.