• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Internship Brazil - opis programu

INTERNSHIP BRASIL jest adresowany do osób pragnących połączyć wyjazd do niewątpliwie egzotycznego kraju, jakim jest Brazylia, z możliwością odbycia praktyki zawodowej.

Umożliwia on studentom z całego świata rozwinięcie kwalifikacji zawodowych poprzez staż u brazylijskiego pracodawcy.

Wyjazdy są możliwe w czasie całego roku kalendarzowego na okres od 3 do 12 miesięcy, oparte są na uzyskaniu specjalnej wizy szkoleniowej „Temporary Visa IV or V".

UWAGA: osoby ubiegające się o wizę Temporary Visa IV obowiązkowo będą musiały zapisać się na zajęcia na uniwersytecie brazylijskim (zapewnione przez organizatora).

 

Program ten oferowany jest w dwóch opcjach:

-        Paid internship - najpopularniejsza opcja programu, w której poszukiwane jest miejsce praktyki indywidualnie dla każdego Uczestnika na podstawie złożonej aplikacji.

-         Do it yourself

Podstawowa znajomość portugalskiego lub hiszpańskiego jest mile widziana, ale do wzięcia udziału w programie wystarcza znajomość języka angielskiego na poziomie Upper Intermediate.

To idealny program dla ludzi ciekawych świata i nowych wrażeń, chcących zainwestować w siebie poprzez rozwijanie dotychczas nabytej wiedzy i umiejętności zawodowych. Program jest również niepowtarzalną szansą na poznanie kultury, tradycji i życia w Brazylii.