• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

INTERNSHIP UK PLUS to program praktyk zawodowych z gwarancją wynagrodzenia. Oferuje unikalne możliwości zdobycia doświadczeń zawodowych oraz poprawienia znajomości języka angielskiego w największym europejskim centrum biznesu, w Londynie. Organizatorem programu jest partner brytyjski, największa i najbardziej doświadczona firma na brytyjskim rynku praktyk zawodowych.

Jako podstawę odbywania praktyki przyjęto zasadę tzw. "on-the-job training". Na takiej zasadzie odbywają praktyki i staże studenci (absolwenci) zarówno z Wielkiej Brytanii, państw członkowskich Unii Europejskiej, jak i całego świata.

Program Internship UK Plus został stworzony specjalnie dla osób z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i wcześniejszym doświadczeniem zawodowym, które chcą podjąć praktykę w Londynie i otrzymywać wynagrodzenie w wysokości 250 GBP miesięcznie.

Dodatkowe środki potrzebne na utrzymanie się i bieżące wydatki, praktykanci zdobywają najczęściej poprzez dodatkową pracę, korzystając z możliwości jej legalnego podjęcia na terenie Wielkiej Brytanii. Z opinii dotychczasowych Klientów wynika, że znalezienie dodatkowej pracy nie stanowi dla nich żadnego problemu.

Dla kogo?

Program skierowany jest wyłącznie do absolwentów, którzy chcą zdobyć wiedzę praktyczną w zawodzie, czyli najogólniej mówiąc poprawić swoją pozycję na rynku pracy w Polsce lub za granicą.
Wiek uczestników: 18 - 28 lat.
Poziom języka: Advanced.

Kiedy?

Program Internship UK trwa od 4 do 12 miesięcy.
Program dostępny jest cały rok. Praktykę rozpoczyna się w każdy poniedziałek.

Branże

Marketing & General Administration, Finance, IT, Teacher Assistants, Advertising & PR, Insurance, International Relations, Sales, Engineering, Fashion, Hotel & Catering, Media.
Inne dziedziny dostępne są po konsultacjach z organizatorem. Wyślij do nas swoje CV, a postaramy się Ci pomóc.

Opis praktyki

Praktykę odbywa się w wymiarze do 40 godzin tygodniowo (najczęściej 25-40), zazwyczaj między 9.00 a 17.00.

Firmy przyjmujące są starannie dobierane pod kątem jakości warunków oferowanych praktykantom, m.in. jasnych zasad pracy, zapewnienia zdobycia realnego doświadczenia w wybranej przez praktykanta dziedzinie.

Obowiązki praktykanta głównie związane są z pomocą w sprawach administracyjnych w określonym dziale firmy oraz zaangażowaniem w typowe codzienne obowiązki pracownika, tak, aby możliwe było poznanie praktycznego aspektu pracy w firmie angielskiej, oraz doskonalenie znajomości języka angielskiego. Praktykant może również pomagać w realizacji różnego typu projektów i badań.

Należy pamiętać, że ostateczny zakres obowiązków, a także wysokość kieszkonkowego zależy od propozycji konkretnej firmy.

Ceny

Cena programu Internship UK Plus:

 • 349 GBP + 500 PLN

Cena zawiera:

 • konsultacje przy wyborze najlepszej opcji programu;
 • rejestrację u organizatora;
 • znalezienie "placementu", czyli miejsca odbywania praktyki;
 • zaaranżowanie interview (rozmowy kwalifikacyjnej) w firmie;
 • opiekę i wsparcie podczas odbywania praktyki;
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania (rodziny).
Rezerwacja

Podstawą do rezerwacji programu jest zarejestrowanie się na program za pośrednictwem formularza on line, listownie lub w biurze TEE/u Agenta TEE przesłanie do TEE / agenta TEE kwestionariusza zgłoszeniowego, CV i listu motywacyjnego oraz wpłata zaliczki.

Aplikację należy złożyć przynajmniej 6 tygodni przed planowaną datą wyjazdu.

Dokumenty można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ZAPRASZAMY!

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.