• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Rodzinne wakacje z angielskim na Cyprze

Opis szkoły:

Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzy Śródziemnym i atrakcyjnym turystycznie, popularnym miejscem letniego wypoczynku, chętnie odwiedzanym głównie przez brytyjskich turystów. Śródziemnomorski klimat zapewnia gorące i słoneczne lato od połowy maja do połowy września z temperaturą 28-33°C. Malowniczy krajobraz wyspy tworzą szerokie piaszczyste plaże, wysokie góry, winnice, gaje oliwne, plantacje cytrusów oraz zróżnicowane zabytki.
 
 
Limassol, drugie co do wielkości miasto na Cyprze, jest jednym z głównych ośrodków turystycznych. To nadmorskie kąpielisko zlokalizowane jest nad zatoką Akrotiri, na południowym wybrzeżu wyspy, pomiędzy dwoma antycznymi miastami, Amathus i Kourion. W samym Limassol oraz w okolicy miasta znajduje się wiele ciekawych zabytków architektury, muzea, antyczne osady, port wenecki, małe kafejki oraz wspaniałe plaże.
 
 
 
 
 
Szkoła English in Cyprus w Limassol dysponuje 18 klimatyzowanymi i nowocześnie wyposażonymi salami wykładowymi, własną biblioteką oferującą szeroki wybór książek, czasopism i dodatkowych materiałów do nauki języka angielskiego oraz salą komputerową z dostępem do Internetu. W szkole dostępny jest również Internet bezprzewodowy Wi-Fi oraz szkolna kafeteria oferująca napoje i rozmaite przekąski.
Studenci mają również zapewniony transfer pomiędzy szkołą a miejscem zakwaterowania (około 10 minut autobusem).

Akredytacje szkoły:

Opis kursu:

Kurs języka angielskiego dla rodzica i nastolatków 16+

Kurs języka angielskiego General English obejmuje 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia prowadzone są przez lektorów native speakers, w pełni wykwalifikowanych i posiadających doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Lektorzy wykorzystują najnowsze metody nauczania, pozwalające na efektywne doskonalenie biegłości i pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Postępy wszystkich studentów są regularnie sprawdzane. Program kursu obejmuje doskonalenie komunikowania się w języku angielskim poprzez równomierne ćwiczenie wszystkich umiejętności językowych (rozumienia ze słuchu, mówienia, pisania i czytania), zagadnień gramatycznych oraz poszerzanie zasobu słownictwa. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 12 osobowych (średnio 8 osobowych), od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:15 (w tym jedna 15-minutowa przerwa). W sezonie letnim zajęcia odbywają się również w godzinach popołudniowych, od 14:00 do 17:15 (w tym jedna 15-minutowa przerwa). Każda lekcja trwa 45 minut.

 

Kurs języka angielskiego dla dziecka (5-15 lat)

 Early Years Club (5-8 lat)
Program EARLY YEARS CLUB oferuje zajęcia języka angielskiego dla grup w wieku 5-8 lat w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Które opierają się na w pełni komunikatywnej metodzie nauczania języka angielskiego, przede wszystkim
poprzez aktywny udział dzieci we wszystkich grach i zabawach oraz zmotywowanie do odkrywania nowych rzeczy. Każda lekcja ma swój temat przewodni, wokół którego zorganizowane są zajęcia, w tym śpiewanie piosenek, gry
i zabawy, zajęcia ruchowe, zajęcia artystyczne i zręcznościowe, a nawet warsztaty kulinarne. Dzięki zaangażowaniu w zajęcia, dzieci w naturalny sposób poznają i zaczynają wykorzystywać nowo poznane słowa i zwroty. Pod koniec
każdego tygodnia dzieci biorą udział mini teście, dzięki czemu rodzice mogą monitorować ich postępy. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz raport postępów w nauce.
 
Young Learners Club (9-15 lat) oferuje zajęcia języka angielskiego dla grup w wieku  9-15 lat, w wymiarze 20 lekcji tygodniowo. Zajęcia dla nastolatków opierają się na w pełni komunikatywnej metodzie nauczania języka angielskiego, przede wszystkim poprzez aktywny udział uczestników w zajęciach oraz motywowanie do komunikacji. Każda lekcja ma swój temat przewodni, wokół którego zorganizowane są zajęcia, co pozwala również na poszerzanie słownictwa z danej dziedziny. Dzięki zaangażowaniu w zajęcia, uczestnicy kursu w naturalny sposób poznają i zaczynają wykorzystywać nowo poznane słowa i zwroty. Pod koniec każdego tygodnia uczniowie biorą udział mini teście, dzięki czemu rodzice mogą monitorować ich postępy. Na zakończenie kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz raport postępów w nauce.
Zajęcia odbywają się w godzinach od 9:00 do 12:15 lub od 14:00 do 17:15 (opcja zajęć popołudniowych dostępna jest tylko w sezonie letnim) na różnych poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego, w grupach około 6-osobowych (max 12-osobowych). Zajęcia rodziców i dzieci odbywają się równocześnie w szkole w Limassol.

SUMMER DAY CAMP DLA DZIECI I NASTOLATKÓW 7-17 lat  (pomiędzy 21 czerwca a 13 sierpnia 2021)

Kurs dla dzieci można rozbudować o pakiet zajęć rekreacyjno - sportowych. Po lekcjach dzieci zabierane są busem do Park Beach Hotel, gdzie organizowane są zajęcia dla dzieci do godziny 18:30. Hotel dysponuje piaszczystą plażą, Basenem i przestronnym terenem wokół, Obszarem gier i zabaw, Stołówkę i barem z przekąskami, prysznicami, przebieralniami. Dzieci jedzą lunch (bufet śródziemnomorski), a późnym popołudniem przekąski (kanapki, owoce, ciasteczka, napoje).
Zajęcia obejmują gry i zabawy na plaży, konkursy, gry sportowe ? prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.
W pakiet zajęć wliczona jest jedna półdniowa wycieczka w tygodniu.

PRZYKŁADOWY PROGRAM ZAJĘĆ W RAMACH DAY CAMP
 
UWAGA: w cenniku uwzględniono kursy dla min 1 rodzica i 1 dziecka. Istnieje możliwość nauki tylko dziecka lub dowolnej liczby dzieci i dorosłych - prosimy o kontakt w celu otrzymania indywidualnej kalkulacji
Dostępność: lipiec - sierpień Lekcji/Tydzień: 20
Typ grupy: międzynarodowa Liczebność grupy: maksymalnie 15
Czas trwania: od 1 tygodnia Data rozpoczęcia: każdy poniedziałek
Godziny zajęć: rano lub po południu Poziom języka: Beginner - Advanced
Wiek: od 5 lat    

Zakwaterowanie:

 
Apartamenty Blue Crane. Apartamenty położone są 3 minuty spacerem od plaży, nad brzegiem morza w antycznym mieście Amathus (dzielnica Limassol) . Kompleks oferuje odkryty basen, restaurację oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor oraz aneks kuchenny. Dostępne są 2,3 i 4-osobowe apartamenty typu studio (z jedną sypialną). Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w opcji BB, HB lub FB.
Dodatkowo płatną opcją jest transport busem z i do szkoły (ok. 10 minut drogi).
 
 
 

Hotel Navarria***  Hotel zlokalizowany jest w turystycznej dzielnicy Limassol, w odległości 5 minut pieszo od plaży oraz w pobliżu licznych sklepów, restauracji oraz barów. Hotel oferuje pokoje 1, 2 i 3-osobowe, komfortowo wyposażone i klimatyzowane. Rodzinom hotel oferuje również pokoje łączone. Do dyspozycji gości pozostaje sala gimnastyczna, sauna, sala gier (stół do snookera, stół do tenisa stołowego) oraz duży basen i prywatna plaża. Do wyboru jest wyżywienie w formie BB (śniadania), HB (2 posiłki dziennie), FB (3 posiłki dziennie) lub opcja all inclusive. Hotel oferuje bezpłatny pobyt dla dzieci w wieku 2-14 lat (w opcji z wyżywieniem BB - śniadania), jeżeli dziecko zakwaterowane jest w jednym pokoju z dwoma rodzicami oraz zniżkę dla dziecka zakwaterowanego tylko z jednym rodzicem. W hotelu dostępny jest internet bezprzewodowy Wi-Fi. - REZERWACJA  HOTELU INDYWIDUALNA

 
 

Zajęcia dodatkowe:

Po zajęciach językowych, rodzina może spędzać wspólnie czas, wypoczywać na plaży lub zwiedzać Cypr. Szkoła również oferuje ciekawy program zajęć dodatkowych, zarówno kulturowych, integracyjnych jak i rekreacyjnych i oferuje pomoc w zorganizowaniu wycieczek i atrakcji dla rodzin. Najpopularniejsze atrakcje dla rodzin obejmują: cypryjska noc z lokalną kuchnią, wycieczkę do Nikozji, rejs katamaranem, wyjazd do parku wodnego czy jeep safari.
 
Można również wykupić pakiet zajęć rekreacyjnych dla dzieci (opis powyżej)
 

Cennik

DWIE OSOBY (1 rodzic+1 dziecko lub 2 dzieci)

CZAS TRWANIA   TYLKO KURS   KURS+ZAKWATEROWANIE W BLUE CARIN
1 tydzień   578 EUR   1238 EUR
2 tygodnie   1056 EUR   1622 EUR

 

TRZY OSOBY (1 rodzic+2 dzieci lub 2 rodziców + 1 dziecko lub 3 dzieci)

CZAS TRWANIA   TYLKO KURS   KURS+ZAKWATEROWANIE W BLUE CARIN
1 tydzień   832 EUR   1582 EUR
2 tygodnie   1622 EUR

  2964 EUR

CZTERY OSOBY (2 rodziców+2 dzieci lub 1 rodzic + 3 dzieci lub 4 dzieci)

CZAS TRWANIA   TYLKO KURS   KURS+ZAKWATEROWANIE W BLUE CARIN
1 tydzień   1156 EUR   1946 EUR
2 tygodnie   2112 EUR   3742 EUR

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego dla dziecka 20 lekcji/tydzień
 • Kurs języka angielskiego dla rodzica 20 lekcji/tydzień
 • Opłata rejestracyjna szkoły 50 EUR/osoba
 • Podręczniki - 20 Euro/osoba/tydzień
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji (rodzic + dziecko w wieku max 14 lat)
 • Transfery busem do i ze szkoły (przy rezerwacji zakwaterowania przez szkołę)
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • opłata za organizację zakwaterowania 50 EUR
 

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy na Cypr
 • Transfer z lotniska - 130 EUR (Larcana lub Pathos) Medium 1?4 osoby (3 walizki)  ?65 w jedną stronę | Large 3?6 osób ( 6 walik)  ?80 w jedną stronę
 • Dopłata do wyżywienia w przypadku zakwaterowania w Blue Crane Apartments- ŚNIADANIA- 46 EUR/dzień (dorosły lub dziecko12+) 25 EUR/dzień dziecko 2-11 lat, HALF BOARD 93 EUR/dzień (dorosły lub dziecko12+) 47 EUR/dzień dziecko 2-11 lat
 • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu - około 25 PLN/tydzień
 • dopłata do Day Camp + 100 EUR/tydzień/dziecko