• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

INTERNSHIP SPAIN jest ciekawą propozycją dla wszystkich, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe i równocześnie poprawić praktyczną znajomość języka hiszpańskiego, zarówno w aspekcie codziennej komunikacji, jak i słownictwa branżowego. Program jest również niepowtarzalną szansą na poznanie kultury, tradycji i życia w Hiszpanii.

Organizator programu oferuje znalezienie praktyki w wielu branżach. Na co dzień współpracuje z ponad 250 firmami i instytucjami działającymi w różnych sektorach gospodarki. Praktyki najczęściej odbywają się w Sewilli i okolicach.

Jako podstawę odbywania praktyki przyjęto zasadę tzw. "on-the-job training" . Praktykanci wykonują swoją pracę na zasadzie wolontariatu i nie powinni oczekiwać od firm przyjmujących wypłaty wynagrodzenia. Na takiej zasadzie odbywają praktyki i staże studenci (absolwenci) z krajów całego świata.

Dla kogo?

Program skierowany jest zarówno do studentów , jak i absolwentów , których celem jest poprawienie praktycznej znajomości języka hiszpańskiego oraz zdobycie doświadczenia ułatwiającego karierę zawodową.

Wiek uczestników: 18 - 35 lat .

Poziom języka: przynajmniej średni .

Kiedy?

W INTERNSHIP SPAIN można uczestniczyć w okresie od 8 do 24 tygodni .

Program dostępny jest cały rok, a pobyt można rozpocząć w każdy poniedziałek .

Branże

Economy, Bookkeeping, Finance, Marketing, Management, Law, Banking, Tourism, Journalism, Philology, Architecture, Design, Environment, Agriculture, Medicine, Veterinary, Sociology, Company Organization, Informatics Engineering, Industrial Engineering, Agronomic and Mountain Engineering, Chemical Engineering, Publicity, Nursery, History, Natural Parks, Mechanics, Pedagogy, Biology, Geology, Musicology, Art, Pharmacy, Geography, Social Education, Restoration, Theatre.

Jeśli na liście brakuje Twojej branży, przyślij do nas swoje CV. Spróbujemy Ci pomóc.

Opis praktyki

Zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami praktykanta, hiszpański organizator programu INTERNSHIP SPAIN znajduje odpowiednią dla danej osoby firmę i organizuje rozmowę kwalifikacyjną. Przy wyborze firmy bierze się pod uwagę poziom znajomości języka hiszpańskiego, dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie praktykanta.

Poziom języka ma znaczenie zasadnicze, a określany jest na podstawie wyników testu językowego, przeprowadzanego na wstępie rezerwacji programu. Osoby z dobrą znajomością języka będą uczestniczyły w programie bezpośrednio. Osoby ze słabszym hiszpańskim muszą uczestniczyć w intensywnym kursie językowym. Nauka odbywać się będzie w Sewilli i trwać minimum dwa tygodnie (40 lekcji).

Podczas praktyki, każdy z jej uczestników będzie miał zapewnioną opiekę i wsparcie ze strony organizatora. Co dwa tygodnie odbywają się spotkania konsultacyjne, a co miesiąc przeprowadzana jest ankieta z przebiegu praktyki. Praktykę odbywa się w wymiarze do 40 godzin tygodniowo. Obowiązki praktykanta głównie związane są z pomocą w sprawach administracyjnych oraz zaangażowaniem w typowe obowiązki pracownika określonego działu firmy.

UWAGA: ostateczny kształt praktyki (stanowisko, zakres obowiązków, czas pracy) zależą od decyzji firmy przyjmującej.

Opcje dodatkowe

ZAKWATEROWANIE:
Dostępne są: akademiki (bez wyżywienia) lub rodziny (trzy posiłki dziennie).
Rezerwacja zakwaterowania za pośrednictwem organizatora programu INTERNSHIP SPAIN jest dobrowolna. Polecamy wykupienie zakwaterowania przynajmniej na początkowy okres pobytu. Szczególnie dotyczy to osób, które uczestniczą w dodatkowym kursie językowym.

Ceny

Program INTERNSHIP SPAIN:

 • 500 zł. + 200 EURO zaliczki
 • 250 EURO - druga rata

Kurs językowy (rezerwacja dobrowolna lub po decyzji organizatora):

 • 2 tygodnie: 300 Euro
 • 4 tygodnie: 600 Euro

Zakwaterowanie: akademik - od 400 Euro / miesiąc, hiszpańskie rodziny - od 560 Euro / miesiąc.

Cena zawiera:

 • konsultacje przy wyborze najlepszej opcji programu;
 • rejestrację u organizatora;
 • znalezienie "placementu", czyli miejsca odbywania praktyki;
 • spotkanie wprowadzające i tzw. Welcome Pack;
 • zaaranżowanie interview (rozmowy kwalifikacyjnej) w firmie;
 • opiekę i wsparcie podczas odbywania praktyki;
 • certyfikat uczestnictwa;
 • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
Rezerwacja

Podstawą do rezerwacji programu jest zarejestrowanie sie on-line lub przesłanie do TEE / agenta TEE kwestionariusza zgłoszeniowego, CV i listu motywacyjnego oraz wpłata zaliczki.

Dokumenty można przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aplikację należy złożyć przynajmniej 10 tygodni przed planowaną datą wyjazdu.W programie uczestniczyć mogą grupy zorganizowane. Szczegóły dostępne na życzenie.

ZAPRASZAMY!

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.