• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Obozy Językowe

Obozy językoweObozy językowe w Anglii, USA, na Malcie, w Niemczech, we Francji, Hiszpanii... międzynarodowe grupy | bezpieczeństwo | wysoki poziom

 

Jeżeli zaczynacie Państwo planować wakacje dla swoich dzieci, warto poważnie zastanowić się nad wyborem naszych międzynarodowych obozów językowych w Wielkiej Brytanii, USA, Hiszpanii, na Malcie, w Niemczech lub kursów językowych dla młodzieży połączonych z bogatym programem zajęć rekreacyjno - sportowych. Dzieci będą mogły uczyć się języka obcego, a co najważniejsze spędzić wspaniałe i bezpieczne wakacje w towarzystwie rówieśników z całego świata.


Obozy językowe za granicąBEZPIECZEŃSTWO: Naszym podstawowym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dzieci i młodzież mają zapewnioną całodobową opiekę kadry pedagogicznej (brytyjskiej, amerykańskiej, hiszpańskich, maltańskiej lub włoskiej) oraz polskich wychowawców na obozach/wyjazdach grupowych na kursy dla młodzieży w Londynie, Brighton, czy na Maltę.W przypadku wyjazdów indywidualnych do miejsc i w terminach wyjazdó grupowych zapewniamy opiekuna na czas przelotu. Jeżeli wybierzecie Państwo wyjazd indywidualny np. do USA polecamy zamówienie opieki sewardesy podczas lotu, a na lotnisku na dzieci czeka przedstawiciel organizatora, kóry przejmuje już nad nimi opiekę.


UBEZPIECZENIE: Travel Exchange & Education oferuje ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


ZAJĘCIA JĘZYKOWE: Nasze szkoły są akredytowane, (np. przez British Council, brytyjską agencję ds. współpracy kulturowej i oświatowej z głównym nastawieniem na naukę języka angielskiego). Zajęcia lekcyjne odbywają się w małych, międzynarodowych grupach i są prowadzone przez native speakres - wykwalifikowanych nauczycieli języka obcego.  Uczestnicy przydzieleni są do grup o zróżnicowanym poziomie języka angielskiego, na podstawie przeprowadzonego testu kwalifikacyjnego.


GRUPY: oferujemy międzynarodowe obozy, grupy tworzą rówieśnicy z różnych części Europy i świata. Szkoły, z którymi współpracujemy dbają o efektywność nauki języka obcego, dlatego standardem w nich jest nie kwaterowanie Uczestników tej samej narodowości razem (chyba, że na wyraźne życzenie rodziców dzieci wyjeżdżających razem). Jedynie całkowite "zanużenie" w języku obcym, czyli komunikowanie się w nim nie tylko na zajęciach językowych, ale przede wszystkim z rówieśnikami pozwala na przełamanie barier językowych i osiągnięcie oczekiwanych efektów.


TRANSPORT: transport jest indywidualny, w przeważającej większości rodzice wybierają najbezpieczniejszy środek transportu czyli samolot. 
Na lotnisku docelowym czeka na Uczestnika przedstawiciel szkoły (w umówionym miejscu, nie sposób się zgubić) z tabliczką z nazwą szkoły i imieniem/nazwiskiem uczestnika.

W taki sposób podróżują dzieci już od 7 roku życia. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, przedstawiającego odbiór z lotniska przez przedstawicieli szkoły Manchester United Soccer School - zobacz

Za naszym pośrednictwem możecie Państwo zarezerwować bilety dowolnych linii lotniczych.

Dla dzieci w wieku do 14-15 lat, które pierwszy raz podróżują samolotem polecamy wraz z biletem wykupić opiekę stewardessy.


ZAPRASZAMY !