• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Angielski i lekcje tenisa Międzynarodowy obóz językowo-sportowy - Bede's (Lancing)

Bede's to szkoła o bardzo wysokim standardzie. 22,5 godziny zajęć językowych, 6 godzin treningów z profesjonalnymi trenerami oraz wycieczki i pakiet zajęć dodatkowych


 

Opis obozu:

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.
Lancing leży niedaleko Brighton, nadmorskiego kurortu, w rejonie, który nie bez podstaw nazywany jest zielonym ogrodem Anglii. Architektura kampusu przypomina uniwersytety w Cambridge czy Oxfordzie. Ośrodek mieści się we wspaniałych gotyckich budynkach, wokół których znajdują się tereny rekreacyjne, boiska sportowe oraz korty tenisowe. Uczestnicy mają także do dyspozycji kryty basen, salę gimnastyczną, salon rekreacyjny, pracownię komputerową z dostępem do Internetu, kort do squash, studio tańca oraz salę teatralną.

Pobyt na kursie jest doskonale zbilansowany, jeśli chodzi o ilość zajęć poświęconych nauce i czas zarezerwowany na atrakcje, które także mają służyć rozwijaniu umiejętności językowych. Wspólne wycieczki, gry i zabawy - wszystko to wpływa na utrwalenie zdobytych podczas kursu wiadomości i nawiązanie trwałych międzynarodowych przyjaźni.
Akredytacje szkoły

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Dostępne są również pokoje 7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu.

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego

Zajęcia językowe obejmują 22,5 godziny tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej i tworzenie komiksu. Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli. Zajęcia dla studentów na poziomie początkującym nie są dostępne.Treningi  tenisa

Treningi odbywają się na korcie tenisowym na terenie kampusu 3 razy w tygodniu po 2 godziny. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów tenisa i obejmują zarówno szkolenie grupowe (1 na 12 uczestników) jak i indywidualną pracę z trenerem. Treningi tenisa odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego.
 
Studenci, którzy uczestniczą w treningach sportowych nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywają się w tym samym czasie.
Zajęcia rekreacyjne i sportowe

Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.

 

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.


W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych  miejscowościach. W środy oraz w niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park. Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.


Grupy: międzynarodowe | wiek: 13-18 lat | Czas trwania: min. 2 tygodnie

daty rozpoczęcia: 28 czerwca, 5, 12, 19, 26 lipca, 2 sierpnia 2015


Cena za cały pakiet                      Cena w promocji

2 tygodnie  2360 GBP                           2195 GBP
3 tygodnie  3540 GBP                           3295 GBP
4 tygodnie  4720 GBP                           4395 GBP

 

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny tygodniowo
 • Treningi tenisa - 6 godzin tygodniowo
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick lub Heathrow (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7

  Oferta promocyjna ważna przy rezerwacji do 30 stycznia 2015
  Dla stałych klientów dodatkowy rabat - 200 PLN
   
   

  Dodatkowe koszty:

  • Bilet lotniczy do Londynu
  • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach) - 100 GBP  (w 1 stronę)
  • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
  • Kieszonkowe