• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

ANGIELSKI + TANIEC - Międzynarodowy obóz językowy, St Bede's (Dicker)

Bede's to doświadczona w organizacji obozów dla dzieci szkoła o bardzo wysokim standardzie. 22,5 h zajęć językowych, 6 h treningów z profesjonalnymi trenerami oraz pakiet zajęć dodatkowych i wycieczki. Zakwaterowanie w rezydencji. | wiek 12-17 lat

 


Opis obozu

Organizatorem obozu jest Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez St Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Ośrodek St. Bede's w Dicker zlokalizowany jest w spokojnej okolicy Upper Dicker, w samym sercu malowniczego hrabstwa Sussex, niedaleko nadmorskiego kurortu Eastbourne. Kampus rozciąga się na obszarze 80 akrów, gdzie zlokalizowane są budynki szkoły, sale lekcyjne, rezydencje studenckie oraz obiekty sportowe, takie jak: korty tenisowe, hala sportowa, basen, boisko do squasha, boisko do koszykówki, place zabaw, studio tańca, małe pole golfowe oraz pole do krykieta. Na kampusie panuje wyjątkowa domowa atmosfera, w której przede wszystkim najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie.

Program obozu obejmuje 22,5 godziny zajęć językowych tygodniowo, warsztaty tańca 3x2h/tydzień, pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych, wycieczki. W tym ośrodku organizowane są również ogólne obozy językowe, z treningiem tenisa, piłką nożną, golfem, jazdą konną.

Akredytacje szkoły


Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 2, 3 lub 4-osobowych. Dostępne są również pokoje 7-osobowe. Łazienki są dzielone, zlokalizowane na korytarzach. W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu (również Wi-Fi) oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.
Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego


Zajęcia językowe obejmują 22,5 godziny tygodniowo (4,5 godziny dziennie). Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wieku oraz poziomu zaawansowania uczestników.

Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych (warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej, tworzenie pamiętnika wideo, układanie wakacyjnej piosenki, tworzenie komiksu, redagowanie szkolnej gazetki). Podczas zajęć uczestnicy rozwijają swoje zdolności mówienia, rozumienia ze słuchu oraz używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach.

Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka.

Zajęcia odbywają się w grupach 10-12 osobowych (maksymalnie 14 osobowych), prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, spełniających kryteria Accreditation UK.

 

 

Sports Academy - Warsztaty tańca


Warsztaty odbywają się w studiu tańca (poza kampusem) i obejmują 6 godzin w tygodniu (4 sesje po 1,5 h). Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów i obejmują zarówno szkolenie grupowe (1 na 10 uczestników) jak i indywidualną pracę z trenerem.

Studenci, którzy uczestniczą w treningach sportowych nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym, które odbywają się w tym samym czasie.

Warsztaty tańca odbywają się na poziomie od początkującego do średnio-zaawansowanego.

 

Zajęcia sportowe i rekreacyjne


Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna.
Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami.


Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu.
Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują, czasami zajęcia organizowane są dla wszystkich uczestników obozu lub to nauczyciele decydują o ?wymieszaniu? grup, aby dzieci mogły poznać nowe osoby z innych grup. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np.: gra w kręgle, jazda na rowerze, czy jazda na rolkach.
Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to między innymi: quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, dyskoteki na rolkach, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów, poszukiwanie skarbów, zabawa w kasyno, itp.

W środy i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w środy i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.

Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.


Grupy: międzynarodowe | wiek: 13-18 lat | Czas trwania: min. 2 tygodnie

daty rozpoczęcia: 28 czerwca, 5, 12, 19, 26 lipca, 2, 9 sierpnia 2015


Cennik

2 tygodnie 2560 GBP

3 tygodnie 3840 GBP

4 tygodnie 5120 GBP

Cena obejmuje:

 • Kurs językowy - 22,5 godziny / tydzień
 • Warsztaty tańca - 6 godzin / tydzień
 • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
 • Transfer z lotniska Gatwick lub Heathrow (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
 • Materiały do nauki
 • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
 • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
 • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
 • Ubezpieczenie turystyczne St Bede's na czas trwania kursu
 • Opieka wychowawców 24h/7, 1 opiekun na 6 uczestników (na miejscu)

 

Rezerwuj     Zapytaj konsultanta