• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

ANGIELSKI dla JUNIORÓW (6-11 lat) **** all inclusive

Daty rozpoczęcia:11, 18, 25, 1 i  sierpnia 2021

możliwy day camp; opcje dodatkowe: konie, tenis, animal management

wiek: 6 - 11 lat

Grupy: międzynarodowe, maksymalnie 15 osobowe
Lokalizacja: Eastbourne, południe Wielkiej Brytanii, niedaleko Brighton

 


Organizatorem obozu jest St Bede's - prywatna szkoła z internatem dla dzieci brytyjskich i zagranicznych, która latem, na terenach własnych kampusów organizuje doskonałe obozy językowe dla dzieci z całego świata. Obozy organizowane przez St Bede's to profesjonalnie przygotowane programy, wysoki poziom zajęć językowych, przyjazna i kompetentna kadra oraz bardzo dobrze wyposażone kampusy.

Ośrodek w Eastbourne zlokalizowany jest na wzniesieniu, skąd rozciąga się wspaniały widok na wybrzeże oraz zatokę. Plaża oraz centrum miasta znajdują się w niewielkiej pieszej odległości od kampusu. Budynek szkoły nie jest duży, co stwarza domową atmosferę, w której najmłodsi uczestnicy mogą czuć się bezpiecznie. Program obozu obejmuje 20 godzin zajęć językowych tygodniowo oraz pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych i wycieczki. W ośrodku organizowane są również obozy językowe w połączeniu z warsztatami tańca. 

Akredytacje szkoły 

Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji na terenie kampusu, w pokojach 4-10 osobowych. Łazienki znajdują się na korytarzu i dzielone są z innymi studentami. Wyżywienie obejmuje 3 posiłki dziennie.

W rezydencji znajduje się również pokój wypoczynkowy z telewizorem, grami planszowymi i stołem do ping-ponga, sala komputerowa z dostępem do Internetu oraz snack-bar. Pranie robione jest przynajmniej dwa razy w tygodniu. 

 

Zajęcia :

Lekcje języka angielskiego

Kurs języka angielskiego Little Explorers obejmuje 17,5 godziny tygodniowo. Zajęcia skupiają się na doskonaleniu wszystkich umiejętności językowych w zakresie ogólnej znajomości języka angielskiego oraz zabawy i projekty językowe. Tematyka zajęć jest ciekawa, zróżnicowana i dostosowana do wiekuoraz poziomu zaawansowania uczestników. Podczas nauki wykorzystywana jest metoda komunikacyjna, motywująca studentów do aktywnego uczestniczenia w zajęciach i zachęcająca do posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach.
 
 

Studenci uczestniczą też w rozmaitych grach i zabawach językowych, tj. warsztaty kulinarne, przygotowywanie układu choreograficznego, projektowanie strony internetowej i tworzenie komiksu. 
Studenci przygotowują również własne projekty, które stanowią wprowadzenie do środowej wycieczki. Zajęcia językowe odbywają się na 8 poziomach zaawansowania (od początkującego do zaawansowanego). Pierwszego dnia, uczestnicy przystępują do napisania testu wstępnego, który określi ich poziom znajomości języka. Zajęcia odbywają się w grupach 10 osobowych, prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli.


 
 
 
Na terenie kampusu znajduje się basen, hala sportowa, studio tańca, boiska sportowe, sala teatralna. Udział w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych pozwala uczestnikom poznawać nowe słownictwo oraz doskonalić umiejętność mówienia i posługiwania się językiem angielskim w naturalnych sytuacjach w rozmowach z rówieśnikami i opiekunami. Gry i zabawy sportowe odbywają się na terenie kampusu. 

Uczestnicy mogą sami wybrać zajęcia, które ich interesują. Niektóre zajęcia odbywają się poza terenem kampusu np. gra w kręgle, jazda na rowerze, czy rolkach. Wieczorami po kolacji organizowane są zajęcia integracyjne, w których biorą udział wszyscy uczestnicy. Są to m.in. quizy, dyskoteki, wycieczki do kina, pokazy mody, uroczyste kolacje oraz tańce, karaoke, mini zawody olimpijskie, pokazy talentów i poszukiwanie skarbów.
 
 
 
 
 

W środy, soboty i niedziele organizowane są wycieczki, podczas których uczestnicy mają okazję zwiedzić różne ciekawe miejsca w Wielkiej Brytanii. Całodniowe wycieczki odbywają się w soboty i obejmują wizyty w zabytkowych i historycznych miejscowościach. W środy i niedziele organizowane są wycieczki półdniowe np. na plażę, do parku lub na zakupy. Atrakcje obejmują między innymi: Muzeum Brytyjskie, Pałac Buckingham, Chatham Historic Dockyard, Chessington World of Adventure, Brighton, zamek w Leeds, London Aquarium, London Eye, London Zoo, Muzeum Figur Woskowych, Muzeum Nauki, zamek Windsor i szkoła Eton, park rozrywki Thrope Park.
Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów.
 
 

Dodatkowe zajęcia sportowe Academy
Dodatkowe zajęcia sportowe z instruktorem przeznaczone są przede wszystkim dla uczestników o sprecyzowanych zainteresowaniach daną dyscypliną sportu. Profesjonalne zajęcia sportowe z instruktorem obejmują 3 godziny w tygodniu. Studenci, którzy uczestniczą w tych zajęciach nie będą jednak mogli wziąć udziału w zajęciach dodatkowych ujętych w programie ogólnym. Zajęcia zorganizowane są w taki sposób, aby podnosić umiejętności uczestników w wybranej przez nich dziedzinie oraz zainspirować i zmotywować ich do ćwiczeń i treningów. Podczas zajęć uczestnicy poznają również specyficzne słownictwo oraz terminologię związaną z wybraną dyscypliną. Studenci mogą wybrać spośród następujących dyscyplin sportowych: jazda konna lubpływanie. Zajęcia odbywają się na poziomie od początkującego do śednio-zaawansowanego

Podczas wszystkich zajęć, uczestnicy są pod opieką kadry opiekunów: 1 opiekun na 3 uczestników

CENA ZA PAKIET                       PAKIET W PROMOCJI

2 tygodnie: 2500 GBP                       2300 GBP
3 tygodnie: 3750 GBP                       3350 GBP
4 tygodnie: 5000 GBP                       4500 GBP
REZERWUJ 

 

Cena zawiera

  • Kurs językowy - 17,5 godziny tygodniowo
  • Pakiet zajęć rekreacyjno-sportowych
  • Transfer z lotniska Gatwick, Heathrow lub Stansted (przyjazd i wyjazd tylko w wyznaczonych datach)
  • Materiały do nauki
  • Zakwaterowanie w rezydencji oraz pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • Wycieczki edukacyjne (środy i niedziele)
  • Dostęp do bazy sportowo-rekreacyjnej
  • Ubezpieczenie turystyczne  Bede's na czas trwania kursu
  • Opieka wychowawców 24h/7, 1 opiekun na 6 uczestników (na miejscu)

Cena nie zawiera:

  • Bilet lotniczy do Londynu  ZAPYTAJ O PAKIET LOTNICZY PRZY WYLOCIE Z OPIEKUNEM
  • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach) - 100 GBP - (w 1 stronę)
  • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
  • Kieszonkowe
  • Bilet lotniczy do Londynu
  • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przyjazd lub wyjazd w innych innych datach - 100 GBP (w 1 jedną stronę)
  • Zajęcia Academy: pływanie - 225 GBP/tydzień; jazda konna225 GBP/tydzień, piłka nożna, tenis, opieka nad zwirzętami
  • Ubezpieczenie turystyczne KL, NW i bagażu
  • Kieszonkowe
  • *Zajęcia w opcji Academy dostępne są w wyznaczonych tygodniach.