• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Fundacje

cet

CETUSA- Council for Educational Travel, USA

 

CETUSA to instytucja non-profit organizująca i koordynująca programy wymiany uczniów szkół średnich, studentów i młodych profesjonalistów. Została założona w 1995 roku przez Ricka Anaya w Kalifornii, od tego czasu za jej pośrednictwem ponad 80 000 uczniów z całego świata wzięło udział w wymianie. Organizacja znajduje się na liście sponsorów programu J-1, prowadzonej przez Departament Stanu USA.

Misją CETUSA jest promowanie pokoju na świecie i wzajemnego zrozumienia pośród uczniów, rodzin goszczących i społeczności zaangażowanych w programy wymiany. CETUSA posiada oddziały w Kalifornii, Waszyngtonie i Michigan.

Więcej o organizacji:

https://youtu.be/pBybvHgE__A

Akredytacje organizacji:

 

  

  


 

 

Terra Lingua USA       

 Organizacja non-profit założona w 1997 roku, która specjalizuje się w programach wymiany kulturowej i edukacyjnej dla uczniów szkół średnich. Misją organizacji jest promowanie globalnej świadomości i otwartości pośród młodych ludzi poprzez oferowane programy wymiany. Swoje działania Terra Lingua opiera na sieci zaufanych i doświadczonych pracowników, w tym lokalnych koordynatorów czy partnerów międzynarodowych.

Terra Lingua znajduje się na liście organizacji sponsorujących program J-1.

Akredytacje organizacji: 

 

 

 


 

NACEL OPEN DOOR

Nacel Open Door to organizacja non-profit, której celem jest szerzenie tolerancji i edukacji językowej. NOD należy do międzynarodowej federacji Nacel Intermational, skupiającej organizacje, spółki i przedstawicieli pracujących razem w zakresie programów wymiany kulturowej na świecie. NOD jest jednym z partnerów-założycieli i od 1957 roku zajmuje się promowaniem programów dla uczniów szkół średnich, którzy chcąc poszerzać własne horyzonty i i zdobywać praktyczne doświadczenia związane z życiem i nauką w innym kraju.

Organizacja współpracuje zarówno z publicznymi, jak i prywatnymi szkołami. Siedziba Nacel Open Door znajduje się w St. Paul w Minnesocie. NOD znajduje się na liście organizacji sponsorujących program J-1.

Akredytacje organizacji: 

 

  

 


 

ACES – AMERICAN CULTURAL EXCHANGE SERVICE 

Organizacja założona w 1995 roku w Little Rock w Arkansas przez grupę profesjonalistów, którzy wierzą w wartość wymiany międzynarodowej. Jest to organizacja pozarządowa i non-profit, której działania skupiają się na kulturowych, edukacyjnych i sportowych wymianach uczniów z krajów całego świata. ACES współpracuje z ponad 300 szkołami średnimi i 6 szkołami wyższymi w USA.

Organizacja znajduje się na liście sponsorów programu J-1, prowadzonej przez Departament Stanu USA. Siedziba organizacji znajduje się w Bellevue, Waszyngton.

Akredytacje i członkostwa:

 

 

  


 

  

THE FOUNDATION FOR ACADEMIC CULTURAL EXCHANGE

FACE to organizacja non-profit, która została założona w 1986 roku. Głównym celem FACE jest działanie na rzecz promowania tolerancji, pokoju i wzajemnego zrozumienia. Program wymiany międzynarodowej organizuje we współpracy z partnerami z takich krajów jak Japonia, Meksyk, Hiszpania, Niemcy, Korea czy Polska.

Organizacja znajduje się na liście sponsorów programu J-1, prowadzonej przez Departament Stanu USA. Siedziba FACE znajduje się w Nevadzie.

Akredytacje organizacji:


 

BORDERLESS FRIENDS FOREVER – BFF

Fundacja założona w styczniu 2014 roku skupia swoje działania na programie wymiany uczniów, stworzona z prawdziwej pasji osób zaangażowanych w program od wielu lat. BFF współpracuje z zaufanymi koordynatorami i rodzinami goszczącymi w celu promowania pokoju na świecie i pielęgnowania wieloletniej tradycji wymiany kulturowo-językowej.

Organizacja znajduje się na liście sponsorów programu J-1, prowadzonej przez Departament Stanu USA.

Siedziba BFF znajduje się w Karolinie Północnej.

 

 

 

 


 

ETC – Education Travel and Culture

 

Organizacja non-profit, zajmująca się programami wymiany w celu promowania wzajemnego zrozumienia i szacunku. ETC to grupa profesjonalistów, którzy od 1999 roku z sukcesami organizują wymianę uczniów ze szkoły średniej w USA oraz wielu innych krajach na świecie.

 

Siedziba organizacji znajduje się w Portland w Oregonie.

 

ETC znajduje się na liście organizacji sponsorujących program J-1.

 

Akredytacje organizacji:

 

 

 


 

 WISE - The Foundation of Worldwide International Student Exchange®

 

WISE to organizacja non-profit, która zajmuje się organizowanie programów wymiany dla uczniów, młodzieży i dorosłych. Celem organizacji jest zapewnienie każdemu uczniowi optymalnych warunków do życia i nauki, dzięki czemu możliwy jest rozwój i wymiana doświadczeń.

Siedziba organizacji znajduje się w Dyersburgu, Tennessee.

WISE znajduje się na liście organizacji sponsorujących program J-1.

 

Akredytacje: