• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Rodzaje kursów

KURSY OGÓLNE

Przeznaczone dla osób, dla których głównym celem jest wzbogacenie ogólnej wiedzy językowej. Zajęcia obejmują wszystkie aspekty porozumiewania się językiem, choć najwięcej uwagi poświęca się umiejętnościom konwersacyjnym. Kursy języka ogólnego dostępne są w kilku wersjach, zróżnicowanych pod względem intensywności - od 8 do 40 lekcji tygodniowo; prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkującej po biegłą.

KURSY SPECJALNE

Organizowane jako osobne kursy lub traktowane jako rozszerzenie kursu ogólnego o zagadnienia ze specyficznych dziedzin, m.in. turystyki, medycyny, historii, sztuki i muzyki. Zajęcia prowadzone są w mniejszych grupach, co daje gwarancję najwyższej efektywności i komfortu nauki. Kursy specjalne szczególnie polecamy osobom, dla które mają już podstawową znajomości danego języka, a wiedzę specjalistyczną zdobytą na tym kursie, pragną wykorzystać do kariery zawodowej.

KURSY DLA NAUCZYCIELI

Prowadzone przez najlepszych metodyków i praktyków zawodu nauczyciela. Uczestnicy mają doskonałą okazję do poznania najnowszych metod dydaktycznych i możliwość wymiany doświadczeń z nauczycielami z całego świata.

KURSY PRZYGOTOWAWCZE DO EGZAMINÓW

Każda ze szkół prowadzi gruntowne przygotowanie do egzaminów językowych, bądź jako osobny kurs według specjalnie przygotowanego programu, bądź w ramach zajęć kursu ogólnego. Są to, dla języka angielskiego, m.in. egzaminy Uniwersytetu Cambridge (KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC), egzaminy Pitmana, TOEFL, TOEIC, IELTS; dla języka niemieckiego: Zertifikat Deutsch, OSD-Mittelstufe, DWD, dla języka włoskiego CILS, a dla języka hiszpańskiego DELE.

KURSY JĘZYKA BIZNESU

Profesjonalnie przygotowane programy, przeznaczone dla osób, które studiują nauki ekonomiczne lub tą dziedziną zajmują się zawodowo. Kurs daje okazję do gruntownego poszerzenia słownictwa i praktycznego poznania technik użytecznych w prowadzeniu interesów, np. negocjacji, prezentacji ofert i przygotowywania spotkań handlowych. Programowi temu często towarzyszą wizytacje małych i dużych przedsiębiorstw. Uczestnictwo w kursie języka biznesu daje okazję do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów handlowych.

KURSY INDYWIDULANE

Na zawartość programową zajęć i ich intensywność największy wpływ mają sami studenci. Mogą być pewni, że cała uwaga nauczyciela skupiona będzie wokół ich potrzeb i problemów. W niektórych przypadkach możliwe jest również zamieszkanie w domu nauczyciela.

KURSY LETNIE

Pod względem językowym zbliżone są do kursów ogólnych. Skierowane zazwyczaj do dzieci i młodzieży. Szkoły szczególną uwagę przywiązują do zapewnienia uczestnikom stałej i troskliwej opieki. Organizują również bogaty program zajęć pozalekcyjnych (wycieczki, gry i zabawy sportowe).