• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Zwrot podatku z zagranicy

Pracujesz lub pracowałeś za granicą ?

Czas pomyśleć o odzyskaniu nadpłaconych podatków.

Pomożemy Ci rozliczyć się z urzędem podatkowym i odzyskać nadpłacony podatek. TEE może ubiegać się o zwrot Twoich podatków z ostatnich sześciu lat.

Na czym polega rola TEE w procesie odzyskiwania podatków?

TEE wykona za Ciebie skomplikowaną "papierkową robotę" zapewniając maksymalny zwrot podatku i profesjonalnie przygotowaną aplikację. Pobierane przez nas koszty manipulacyjne wynoszą 14% całkowitej wartości zwrotu podatku i są płatne z dołu. Jeżeli kwota prowizji nie przekroczy 35 funtów GBP, pobieramy opłatę w wysokości 35 funtów GBP, rezygnując z prowizji 14%.

Ile trwa proces odzyskiwania podatków?

Zazwyczaj upływa około 3 miesięcy od momentu wysłania aplikacji do otrzymania czeku. W przypadku osób prowadzących własną działalność gospodarczą jest to 4-6 miesięcy. Jeśli termin ten ulega zmianie, TEE zawsze kontaktuje się z klientami w razie opóźnienia.

Jakie dokumenty są potrzebne, aby ubiegać się o zwrot podatków?

Pracodawca zobligowany jest do wystawienia pracownikowi kończącemu zatrudnienie dokumentu (P45), potwierdzającego zarobki i odprowadzone podatki w danym roku podatkowym. Jeśli prowadziłeś/aś własną działalność gospodarczą, ekwiwalentem P45 jest SC60. Prześlij nam formularz rejestracyjny na naszej stronie internetowej, a następnie zeskanuj, przefaksuj lub prześlij pocztą oryginał P45/SC45 od każdego z pracodawców, a TEE oszacuje nieodpłatnie wartość Twojego zwrotu.

Jeśli nie posiadasz P45 ani P60, TEE skontaktuje się z Twoim/i byłym/i pracodawcą/ami, aby otrzymać niezbędne dokumenty. Może to jednak spowodować pewne opóźnienie. Chcielibyśmy podkreślić fakt, że w Twoim własnym interesie jest otrzymanie P45/SC60 od pracodawcy/ów, co ułatwi i przyśpieszy proces.

Formularz należy wypełnić w języku angielskim

Aby ubiegać się o zwrot nadpłaconego podatku lub uzyskać jego dokładne oszacowanie, prosimy o wypełnienie formularza na stronie Zwrot podatku