• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Classic Malta Summer Camp wiek 13-17 lat

 EC Classic Malta Summer Camp wiek EC Classic Malta Summer Camp wiek 13-17 lat, grupy międzynarodowe, zakwaterowanie w hotelach, atrakcyjny program zajęć dodatkowych.

 

 

 

Obóz EC Classic Malta Summer Camporganizowany jest przez szkołę językową EC English, wiodącą sieć szkół językowych, która posiada swoje ośrodki na Malcie, w Anglii oraz w USA. Doświadczeni wykładowcy oraz starannie opracowany programy zajęć dopasowane do potrzeb wiekowych uczestników to tylko niektóre z licznych zalet szkół tej sieci.

EC English posiada certyfikat jakości ISO 9001, jest członkiem ALTO (Association of English Travel Organisations), FIYTO (Federation of International Youth Travel Organisations) oraz ARELS i posiada akredytację British Council.

 

Zajęcia językowe na obozie EC Classic Malta Summer Camp odbywają się w prywatnej maltańskiej  szkole St. Martins College zlokalizowanej w Swatar. Szkoła zapewnia bardzo dobre warunki do nauki języka angielskiego oraz bezpieczeństwo. Wszystkie sale lekcyjne są klimatyzowane. Uczestnicy dowożeni są do szkoły oraz na zajęcia pozalekcyjne prywatnym busem EC. Podczas zajęć dodatkowych uczestnicy mają zapewnioną opiekę liderów grup oraz opiekunów należących do kadry szkoły EC. Przez całą dobę studenci mogą również dzwonić pod numer alarmowy.

 

Zakwaterowanie:

Hotele
Club Hotel zlokalizowany jest w dzielnicy Qawra na północnym wybrzeżu Malty. Pokoje 3-4-osobowe z łazienką, wyposażone w biurko/stół, szafkę, telewizor oraz klimatyzację. W hotelu jest zewnętrzny basen oraz stanowiska z komputerami. Pokoje sprzątane są co drugi dzień, ręczniki oraz pościel wymieniane są co najmniej raz w tygodniu. W hotelu dostępna jest pralnia (płatna dodatkowo - ok. 12 EUR/3kg). Dojazd do szkoły zajmuje około 30 minut. Uczestnicy dowożeni są na wszystkie zajęcia prywatnym busem EC.

Bella Vista Hotel położony jest nad zatoką St.Paul's Bay, w pobliżu tętniącego życiem centrum dzielnicy Bugibba. W pieszej odległości od hotelu znajdują się liczne restauracje, kafejki oraz sklepy. Uczestnicy zakwaterowani są w 3-4-osobowych klimatyzowanych pokojach z prywatną łazienką oraz TV. W hotelu jest również basen z tarasem słonecznym. Internet dostępny jest za dodatkową opłatą. Pokoje sprzątane są co drugi dzień, ręczniki oraz pościel wymieniane są co najmniej raz w tygodniu. W hotelu dostępna jest pralnia (płatna dodatkowo - ok. 12 EUR/3kg). Dojazd do szkoły busem EC zajmuje około 30 minut.
W hotelach zakwaterowana jest również kadra opiekunów.

Wyżywienie. Pełne wyżywienie obejmuje: śniadanie kontynentalne (np. herbata, kawa, mleko, sok owocowy, pieczywo, masło, dżem, marmolada, szynka, ser, jogurt, wybór płatków) pakowany lunch (np.: kanapka, owoc, baton czekoladowy, woda mineralna), ciepły lunch w szkole (serwowany co drugi dzień, np.: ciepła przekąska, sałatka (makaron, ryż, warzywa), deser (np.: owoc)) oraz obiadokolację (3 dania w formie bufetu, obejmujące wybór starterów np. sałatki, danie z makaronu, wybór zup; danie główne np.: danie mięsne, kurczak, ryba, wybór warzyw; oraz deser np.: sałatka owocowa, lody).

Zajęcia :

Program Classic Malta oferuje ciekawe propozycje zajęć pozalekcyjnych, takie jak: wizyty w klubie plażowym, zajęcia sportowe, wycieczka do parku wodnego Splash & Fun, wycieczka do Mdiny i Valetty - stolicy Malty, wycieczka do delfinarium Mediterraneo, zwiedzanie południowej Malty, wyjścia do kina czy wycieczki na piaszczyste plaże. Wieczorami organizowane są przyjęcia, wyjścia na kręgle, przyjęcia karaoke oraz barbecue. W soboty organizowane są całodniowe wycieczki np. rejs łodzią motorową na wyspę Comino i na Błękitną Lagunę. W niedziele uczestnicy mają czas wolny; mogą jednak wziąć udział w dodatkowych całodniowych wycieczkach np. na Sycylię.
 
Daty rozpoczęcia:

dowolna niedziela pomiędzy 20 czerwca - 15 sierpnia 2015

Wiek uczestników: 13 - 17 lat
Grupy: międzynarodowe
Opieka kadra maltańska
Zakwaterowanie: Club Hotel lub Bella Vista Hotel , w pokojach 3 osobowych.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
Transport własny - samolot
Cena:
PAKIET Bella Vista Hotel
2 tygodnie 1120 EUR
3 tygodnie 1680 EUR
4 tygodnie 2240 EUR

PAKIET Club Hotel
2 tygodnie 1300 EUR
3 tygodnie 1950 EUR
4 tygodnie 2600 EUR


REZERWUJ OBÓZ

Cena obejmuje:

 • Kurs języka angielskiego - 20 lekcji tygodniowo
 • Zakwaterowanie według wybranej opcji
 • Wyżywienie - 3 posiłki dziennie
 • Test wstępny
 • Materiały do nauki
 • Transfer z i na lotnisko
 • Transfery busem do/ze szkoły i na zajęcia dodatkowe
 • Zorganizowany program zajęć dodatkowych (5 półdniowych i 3 wieczorne zajęcia w tygodniu)
 • Opieka maltańskiej kadry pedagogicznej
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Dodatkowe koszty:

 • Bilet lotniczy na Maltę
 • Depozyt zwrotny za zakwaterowanie (płatny na miejscu) - 50 EUR
 • Dopłata do transferu z/na lotnisko (przylot/wylot po godzinie 22:00)
 • Dodatkowe wycieczki (Sycylia - 120 EUR)
 • Ubezpieczenie turystyczne Signal Iduna - ok. 25 PLN/tydzień

 

Rezerwuj                           Zapytaj konsultanta