• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Rodzinny kurs angielskiego w Londynie (dzieci od 3 roku życia)

Wysokiej jakości kursy organizowane przez szkołę, w której w ciągu roku uczą się dzieci dyplomatów. Wiek dzieci: od 3 lat

 

Opis szkoły:

Już od ponad 30 lat, podczas letnich wakacji, SKOLA organizuje wyjątkowe kursy językowe w Londynie dla dzieci i młodzieży. Szkoła posiada kilka ośrodków zlokalizowanych w sąsiedztwie parku Regent's Park oraz Hyde Parku. Zajęcia w ramach programu English for Education dla dzieci w wieku 3-9 lat odbywają się w szkole International Community School (ICS) oraz w aneksie szkoły, oddalonym o 5 minut pieszo od budynku głównego (zajęcia dla dzieci w wieku 8-9 lat).
Zajęcia w ramach programu Young English Studies (dla dzieci w wieku 8-17 lat) oraz English Study Club (specjalnie dla dzieci w wieku 8-10 lat - tylko w czerwcu) odbywają się w oddziale szkoły SKOLA Gloucester Gate, która zlokalizowana jest w północnej części parku Regent's Park. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę lektorów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie w nauczaniu dzieci i młodzieży w międzynarodowych grupach i na różnych poziomach zaawansowania znajomości języka angielskiego. Wszystkie zajęcia językowe i dodatkowe zajęcia rekreacyjne oraz wycieczki dostosowane są tematycznie i merytorycznie do każdej grupy wiekowej. Podczas zajęć poza terenem szkoły, wszyscy uczestnicy mają zapewnioną pełną opiekę kadry, dba o bezpieczeństwo każdej grupy.
Uczestnicy wyjazdów rodzinnych mogą wybrać dowolny kurs, pamiętając jednak o zapewnieniu dzieciom popołudniowej opieki (dzieci w grupie wiekowej 3-9 lat kończą zajęcia o 15.20). Zajęcia dla dzieci w wieku 8-17 lat odbywają się w oddziale szkoły SKOLA Gloucester Gate, która zlokalizowana jest w innej części parku Regent's Park lub w oddziale SKOLA Hyde Park.
Akredytacje szkoły

 

 

 

Opis kursu:

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA RODZICA, SKOLA SOHO/SKOLA BAKER STREET

Kurs języka angielskiego obejmuje 15 lub 20 godzin lekcyjnych tygodniowo, które odbywają się w godzinach od 10.00 do 13.15 (15 lekcji) oraz od 10.00 do 13.15 + od 14.00 do 15.00 (20 lekcji). Dzięki temu osoby nie korzystające z opcji dowozu dzieci busem mają czas na odprowadzenie i odebranie ich ze szkoły. W przypadku wyjazdu całej rodziny lub rodziców z dziećmi w wieku 16+ lat, dorośli mogą zapisać się na popołudniowe konwersacje lub zajęcia tematyczne. Maksymalna liczba osób w grupie to 15.

ZAJĘCIA DLA DZIECI W WIEKU 3-9 LAT - SKOLA  REGENT'S PARK

SKOLA Regent's Park (International Community School - ICS), położona w okolicy Muzeum Figur Woskowych, jest międzynarodowym ośrodkiem dla dzieci w wieku 3-9 lat. Zajęcia dla grupy wiekowej 8-9 lat odbywają się w dodatkowym budynku - Hellenic Centre, oddalonym o około 5 minut pieszo od szkoły ICS.
Podczas letnich wakacji ICS oferuje program English for Education. Oprócz zajęć języka angielskiego (17 godzin lekcyjnych/tydzień), dla dzieci w wieku od 5 lat szkoła przygotowała rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz pakiet starannie zaplanowanych cotygodniowych wycieczek edukacyjnych Discover London. Obejmują one wizyty w muzeach, galeriach czy znanych historycznych miejscach Londynu, a ich tematyka związana jest z zajęciami językowymi. Każda wycieczka jest też poprzedzona intensywnymi przygotowaniami, a w jej trakcie i po zakończeniu dzieci uzupełniają ćwiczenia i zadania związane z tematem wycieczki. Dzieci 3 i 4-letnie również uczestniczą w wycieczkach (raz na dwa tygodnie) oraz w specjalnie dla nich przygotowywanych piknikach, na które zapraszani są również rodzice. Oprócz nauki języka angielskiego, która odbywa się głównie poprzez zabawę, nauczyciele włączają do programu elementy przedmiotów przyrodniczych oraz artystycznych (w tym matematyka, informatyka, geografia, sztuka, teatr). Wycieczki popołudniowe powiązane są tematycznie z zajęciami. Od poniedziałku do piątku w szkolnej stołówce uczestnicy otrzymują ciepły lunch (12:15-13:30 lub 12:30:13:30) lub pakowany lunch w dni wycieczek. Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 18-osobowych. Każdego roku w kursach organizowanych przez szkołę SKOLA uczestniczą dzieci z ponad 40 różnych krajów. Minimum 2 tygodnie (od 22 czerwca do 14 sierpnia 2015).

 

ZAJĘCIA  DLA  DZIECI  W  WIEKU  8-17 LAT , SKOLA  GLOUCESTER GATE

Program Young English Studies obejmuje 15 lekcji języka angielskiego tygodniowo oraz popołudniowy program zajęć dodatkowych, na który składają się zabawy sportowe, warsztaty artystyczne oraz pakiet starannie zaplanowanych cotygodniowych wycieczek edukacyjnych Discover London i Discover England.
Zajęcia odbywają się w budynku szkoły przy Gloucester Gate nr 14-15 lub w oddziale SKOLA Camden, oddalonym o kilka minut pieszo od SKOLA Gloucester Gate. Oba ośrodki zlokalizowane są w pobliżu parku Regent's Park oraz londyńskiego zoo. Lekcje języka angielskiego odbywają się w grupach międzynarodowych (max 15 osób). Celem nauki jest równomierne doskonalenie wszystkich umiejętności językowych: czytania, pisania, rozumienia ze słuchu oraz mówienia. W każdym tygodniu, młodzi studenci przygotowują również własny ?projekt?, w oparciu o wiadomości oraz wiedzę jaką zdobywają podczas wycieczek edukacyjnych. Trzy popołudnia w tygodniu przeznaczone są na zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne oraz zabawy językowe. Zajęcia sportowe organizowane są w pobliskim ośrodku sportowym lub w parku Regent's Park i obejmują, między innymi: grę w tenisa, badmintona, piłkę siatkową, piłkę nożną, czy koszykówkę. Warsztaty artystyczne obejmują takie zajęcia jak malowanie, lepienie z gliny oraz papier maché. W przypadku niesprzyjającej pogody, organizowane są również również przyjęcia tematyczne, przedstawienia teatralne, karaoke, pokazy filmów czy mini zawody olimpijskie. Wycieczki i zwiedzanie stanowią integralną część kursu języka angielskiego, dlatego dwa popołudnia w tygodniu przeznaczone są na wycieczki edukacyjne Discover London (np. do Science Museum, Covent Garden czy British Museum). W soboty organizowane są całodniowe wycieczki Discover England, które obejmują wyjazdy poza Londyn, np. do Oxfordu, Cambridge, Canterbury lub do Brighton.
Program English Study Club stworzony został specjalnie z myślą o młodszych uczestnikach (8-10 lat) i obejmuje dodatkowe lekcje języka angielskiego (w sumie 18 godzin lekcyjnych). Zajęcia prowadzone są poprzez ciekawe i aktywne gry i zabawy. Raz w tygodniu (środa) organizowana jest również wycieczka edukacyjna Discover London (np. London Aquarium, Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, Muzeum Transportu, London Zoo itp.). Ponadto, dzieci uczestniczą w rozmaitych zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Grupy międzynarodowe, maksymalnie 15-osobowe. Wyżywienie obejmuje zdrową poranną przekąskę oraz ciepły lunch. Minimum 1 tydzień (od 8 czerwca do 29 sierpnia 2015).

 


 

DOSTĘPNOŚĆ wakacje LEKCJE/TYDZIEŃ 15-17
GRUPY międzynarodowe LICZEBNOŚĆ GRUP 12-15
CZAS TRWANIA min. 1 tydzień DATA ROZPOCZĘCIA dowolny poniedziałek w czerwcu, lipcu i sierpniu 2015
POZIOM JĘZYKA Beginner-Advanced WIEK +3 lata

:

 

 

 

 

Zakwaterowanie:

Rodzina goszcząca
Standardowo, SKOLA oferuje zakwaterowanie u rodzin goszczących, w pokoju dwuosobowym dla jednego rodzica i jednego dziecka. Domy rodzin goszczących zlokalizowane są w 2 , 3 i 4 strefie komunikacyjnej Londynu, w odległości około 45-75 minut jazdy komunikacją miejską od szkoły w Regent's Park.
Wyżywienie obejmuje 2 posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje). Rodziny goszczące nie sprawują opieki nad dziećmi.

Rodzinom wieloosobowym szkoła SKOLA oferuje również zakwaterowanie w rezydencji niedaleko szkoły SKOLA przy Baker Street lub w rekomendowanych pobliskich hotelach lub prywatnych apartamentach.

Zajęcia dodatkowe:

Wycieczki i zwiedzanie stanowią integralną część kursu języka angielskiego, dlatego dwa popołudnia w tygodniu przeznaczone są na wycieczki edukacyjne Discover London (np. do Science Museum, Covent Garden, czy British Museum).

W soboty organizowane są całodniowe wycieczki Discover England, które obejmują wyjazdy poza Londyn, np. do Oxfordu, Cambridge lub Brighton.
 

CENNIK

Czas trwania Tylko kurs (1 rodzic+1 dziecko Kurs+zakwaterowanie (1 rodzic + 1  dziecko
2 tygodnie 1680 GBP 2650 GBP
3 tygodnie 2475 GBP 3880 GBP

Cena obejmuje:

 • Program English for Education/Young English Studies dla dziecka - 15/17 lekcji/tydzień
 • Kurs języka angielskiego dla rodzica - 15 lekcji/tydzień
 • Zakwaterowanie u rodziny goszczącej (1 rodzic + 1 dziecko)
 • Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje (rodzic + dziecko)
 • Wyżywienie w szkole (ciepły lunch) dla dziecka
 • Dostęp do Internetu w szkole
 • Test wstępny i końcowy
 • Certyfikat ukończenia kursu
 

Dodatkowe koszty:

 • Bilety lotnicze do Londynu
 • Transfer z/na lotnisko w Londynie - 105 GBP (w jedną stronę; dla max 3 osób)
 • Bilety komunikacji miejskiej
 • Door-to-Door - transfer busem do szkoły 5 dni/tydzień (dziecko 3-9 lat) - 115 GBP/tydzień (1 dziecko )
 • Door-to-Door - transfer busem do szkoły 6 dni/tydzień (dziecko 8-17 lat) - 138 GBP/tydzień (1 dziecko )
 • Podręcznik (rodzic) - 30 GBP (lub bezpłatne kserokopie/2 tygodnie)
 • Bilety na dodatkowe wycieczki
 • Ubezpieczenie KL, NNW i bagażu - około 55 PLN (rodzic), 46 PLN (dziecko) /2 tygodnie
 KONTAKT Z KONSULTANTEM