• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Warsztaty Językowe w Londynie 5 dni - samolotem

Wycieczka szkolna łączy elementy nauki języka angielskiego ze zwiedzaniem brytyjskiej stolicy.

Wśród proponowanych atrakcji znajdują się min.: wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, zakupy na Oxford Street, przejażdżka piętrowym autobusem Hop-on Hop-off, spacer szlakiem londyńskich zabytków - Opactwo Westminsterskie, Trafalgar Square, katedra św. Pawła i wiele innych ...

 

PROGRAM

Miejscowość: Londyn

Termin: do uzgodnienia

Wiek uczestników: dowolny

Zakwaterowanie: rodziny goszczące w Londynie (pokoje 2,3 lub 4-os.)

Wyżywienie: śniadanie, pakowany lunch, obiadokolacja

 

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku (lot w godzinach porannych). Spotkanie z pilotem i odprawa biletowo-paszportowa. Wylot do Wielkiej Brytanii. Przylot i transfer z lotniska do centrum Londynu. Zwiedzanie Londynu: Westminster - przejażdżka kołem widokowym London Eye, Parlament z wieżą zegarową Big Ben, spacer przez Parliament Square, Opactwo Westminsterskie - miejsce spoczynku angielskich władców od XIII w, a także koronacji i ślubów królewskich (z zewnątrz), St. James's Park, Buckingham Palace - londyńska rezydencja królowej, ulica The Mall, Whitehall i Downing Street - oficjalna rezydencja premierów brytyjskich. Przejazd komunikacją miejską na miejsce zakwaterowania. Spotkanie z rodzinami goszczącymi, obiadokolacja i nocleg.

 

Dzień 2

Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu i dalsze zwiedzanie: Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds. Czas wolny na zrobienie zakupów na Oxford Street. Spacer na Piccadilly Circus, Leicester Square i Covent Garden. Obiadokolacja i nocleg.

 Dzień 3

Śniadanie. Przejazd do centrum Londynu. Wizyta w Muzeum Brytyjskim - największy skarbiec narodowy Wielkiej Brytanii. Następnie przejazd do Muzeum Londynu. Spacer ulicami najstarszej części miasta - City, w kierunku katedry św. Pawła - duchowego symbolu miasta, najbardziej znanego kościoła anglikańskiego w Wielkiej Brytanii (z zewnątrz). Przejście przez wiszący most Millennium Bridge na południowy brzeg Tamizy, wizyta w Tate Modern - galerii sztuki nowoczesnej, Shakespeare's Globe – rekonstrukcja teatru szekspirowskiego (z zewnątrz). Obiadokolacja i nocleg.

 Dzień 4

Śniadanie. Zwiedzanie najpotężniejszej fortecy średniowiecznej Europy Tower of London - dawna królewska rezydencja, a także arsenał, skarbiec oraz słynne londyńskie więzienie, most zwodzony Tower Bridge. Przejazd do Greenwich - zwiedzanie Obserwatorium Astronomicznego z Południkiem Zerowym. Rejs wycieczkowy statkiem po Tamizie z Greenwich do Westminster. Panoramiczne zwiedzanie najważniejszych zabytków miasta – Docklands, Tower Bridge, Tower of London, katedra św. Pawła, Tate Modern, London Eye, Parlament oraz Big Ben. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień 5

Śniadanie. Wykwaterowanie i pożegnanie z rodzinami goszczącymi. Przejazd metrem do centrum Londynu. Wizyta w Muzeum Historii Naturalnej i Muzeum Nauki. Spacer po Hyde Parku. Około godz. 16:00 transfer na lotnisko. Wylot do Polski w godzinach wieczornych.

 Przedstawiony program zwiedzania przedstawia standardowe propozycje. Możemy go zmodyfikować i dostosować do zainteresowań grupy!

 

CENNIK

 

Cena dla grupy 16 pełnopłatnych uczestników - od 1190 zł/osobę
Pobyt dla 2 opiekunów bezpłatny

Cena dla grupy 20 pełnopłatnych uczestników - od 1125 zł/osobę
Pobyt dla 2 opiekunów bezpłatny

Cena dla grupy 23 pełnopłatnych uczestników - od 1070 zł/osobę
Pobyt dla 2 opiekunów bezpłatny

 *Podane ceny to ceny orientacjne. W przypadku mniejszej lub większej liczby uczestników lub opiekunów przygotowujemy indywidualną kalkulację wycieczki.

 

Cena obejmuje:

 • transfer z i na lotnisko w Londynie
 • przechowalnia bagażu w pierwszym i ostatnim dniu
 • 4 noclegi u rodzin goszczących w Londynie (pokoje 2,3 lub 4-osobowe)
 • wyżywienie: śniadania, obiadokolacje i pakowany lunch w formie suchego prowiantu. Pobyt zaczyna się od obiadokolacji w pierwszym dniu, a kończy śniadaniem w piątym dniu
 • ubezpieczenie NNW i KL
 • pilota towarzyszącego grupie
 • pobyt dla 2 opiekunów gratis

 Cena nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów dla młodzieży i opiekunów (około 80-90 GBP)
 • biletu lotniczego dla uczestników i opiekunów - ok. 350-1100 PLN / osobę
 • transportu komunikacją miejską na terenie Londynu - ok. 9 GBP (młodzież poniżej 18 lat), ok. 23 GBP (dorośli)