• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Warsztaty Językowe w Londynie

Czym są warsztaty językowe?

Warsztaty językowe to wycieczka szkolna, która łączy elementy nauki języka angielskiego w naturalnym środowisku ze zwiedzaniem.

Wśród naszych propozycji znajdziecie Państwo programy uwzględniające zwiedzanie Londynu oraz takie, które łączą dodatkowo wizyty w innych miejscach, np. Brukseli, miastach Południowej Anglii, itp.

NA MIARĘ

Proponujemy wycieczki na dowolną ilość dni (6, 7, 8, 9), transport autokarem lub samolotem, zakwaterowanie u sprawdzonych rodzin goszczących lub w hotelach/hostelach.

Możecie Państwo wybrać gotowe propozycje lub przedstawić nam oczekiwania co do atrakcji, które planujecie zobaczyć, zakwaterowania i środka transportu - a my przygotujemy program dostosowany do Państwa potrzeb.

DLACZEGO Z TEE?

JAKOŚĆ

Od 14 lat zajmujemy się organizacją edukacyjnych wyjazdów językowych za granicę, w tym wycieczek szkolnych, międzynarodowych obozów językowych, kursów językowych, grupowych wyjazdów dla firm. Nasi partnerzy to renomowane zagraniczne firmy i instytucje edukacyjne, sprawdzeni przewoźnicy, doświadczeni piloci wycieczek.

PROFESJONALIZM

Każdego Klienta, grupę szkolną traktujemy indywidualnie. Programy wycieczek edukacyjnych dostosowujemy do wieku uczestników i ich zainteresowań, wszystkie można dowolnie modyfikować na etapie organizacji wyjazdu. Reprezentujący nas piloci wycieczek doskonale mówią w językch obcych, posiadają doświadczenie w pilotowaniu grup dzieci i młodzieży. Bierzemy udział w  spotkaniach z rodzicami przed wyjazdem, by odpowiedzieć na pytania związane z wycieczką.

BEZPIECZEŃSTWO

Współpracujemy z renomowanymi firmami przewozowymi w całym kraju, których doświadczenie i jakość taboru gwarantują bezpieczny dojazd i powrót uczestników. Rodziny goszczące, u których mieszkają Uczestnicy wyjazdów są sprawdzane i kontrolowane przez naszych zagranicznych partnerów i specjalizują się w goszczeniu dzieci i młodzieży z zagranicy.


PEWNOŚĆ

Posiadamy zezwolenie Marszałka Województwa Sląskiego na organizację imprez turystycznych o rumerze 556 oraz wymaganą gwarancję ubezpieczeniową TU AXA S.A.