• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Międzynarodowy obóz w Hiszpanii, Marbella dla dzieci i młodzieży

Opis obozu:

Enforex jest siecią hiszpańskich szkół językowych, działającą od 15 lat. Posiada swoje ośrodki w Barcelonie, Marbelli, Alicante, Madrycie, Sewilli, Salamance oraz Valencji i na Teneryfie. Wszystkie ośrodki posiadają akredytację Instituto Cervantes oraz dodatkowo zostały uznane przez CEELE (Certificate for Excellence in Teaching Spanish as a Foreign Language), co daje gwarancję wysokiej jakości prowadzonych zajęć.

Letni obóz językowy w Marbelli organizowany jest na terenie 3 kampusów
1.  Młodzież 16 - 18 lat Kampus Colegio Albergue. Rozległy kompleks zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy. Zabytkowa dzielnica Marbelli, słynąca z malowniczych wąskich uliczek i charakterystycznych budynków, oddalona jest zaledwie o 5 minut piechotą od kampusu. Dojście z kampusu na plażę zajmuje około 10 minut. W głównym budynku mieści się stołówka oraz salon, gdzie można obejrzeć telewizję. Na zewnątrz znajduje się duży basen, tarasy, rozległy ogród, korty tenisowe oraz boiska sportowe. Kampus może pomieścić 180 studentów.
 
2.

Akredytacje szkoły


Zakwaterowanie:

Uczestnicy zakwaterowani są w rezydencji, która znajduje się na terenie kampusu, w pokojach 1,2,4-osobowych z prywatną łazienką.
Pełne wyżywienie obejmuje 3 główne posiłki dziennie (śniadanie, lunch+popołudniowa przekąska i obiadokolacja), w dni wycieczek lub podczas zajęć poza kampusem uczestnicy otrzymują pakowany lunch.  

Zajęcia :

Kurs języka hiszpańskiego obejmuje 20 lekcji tygodniowo, od poniedziałku do piątku, w grupach maksymalnie 14 osobowych. Zajęcia odbywają się w godzinach rannych.

Starannie opracowany program zajęć skupia się w szczególności na nabywaniu i ćwiczeniu umiejętności komunikowania się w języku hiszpańskim. W ten sposób, studenci mogą w pełni wykorzystać przebywanie w międzynarodowej grupie rówieśników oraz wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce, rozmawiając z pozostałymi uczestnikami również poza zajęciami. Każdy student otrzymuje zestaw materiałów do nauki, składający się z podręcznika oraz ćwiczeniówki.


Zajęcia dodatkowe odbywają się popołudniami, po zajęciach językowych i lunchu. Program obejmuje zajęcia rekreacyjne, warsztaty kulturowe, wycieczki oraz zajęcia sportowe. Zajęcia rekreacyjne obejmują między innymi: konkursy i zabawy (np. poszukiwanie skarbów), quizy, dyskoteki, pokazy talentów, przedstawienia teatralne i muzyczne.

Szkoła organizuje również tematyczne warsztaty kulturowe, m.in. warsztaty przyrodnicze, podczas których uczestnicy zgłębiają rozmaite zagadnienia związane ze środowiskiem naturalnym oraz biorą udział w wędrówkach po szlakach ekologicznych, warsztaty dziennikarskie polegające głównie na redagowaniu gazetki obozu, dzięki czemu studenci mają możliwość doskonalenia

Program zajęć dodatkowych obejmuje również wyjścia na plażę, zwiedzanie Marbelli oraz najciekawszych miejsc Słonecznego Wybrzeża. Organizowane są całodniowe wycieczki do Sewilli, Granady, Tarify lub Rondy oraz półdniowe wycieczki do Puerto Banus, Mijas, Sierra de las Nieves, podczas których studenci będą mieli okazję zwiedzić najciekawsze zabytki Andaluzji.

Dodatkowe zajęcia sportowe: tenis, jazda konna, golf, piłka nożna.

 

Daty rozpoczęcia:

Kampus Albergue (16-18 lat) 28 czerwca i 12 lipca 2015

Kampus Alboran (13 -18 lat) 28 czerwca, 12 i 26 lipca, 9 sierpnia 2015

Kampus Aleman (5 - 13 lat)  28 czerwca, 12 i 26 lipca, 9 sierpnia 2015

Wiek uczestników: 16-18 lat, 13 - 18 lat, 5-13 lat
Grupy: międzynarodowe
Opieka kadra hiszpańska
Zakwaterowanie: Club Hotel lub Bella Vista Hotel , w pokojach 3 osobowych.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie
Transport własny - samolot
   

Cena: 

KAMPUS ALBERGUE (16-18 lat)
2 tygodnie 1645 EUR
4 tygodnie 2880 EUR

KAMPUS ALBORAN (13-18 lat)
2 tygodnie 1505 EUR (lipiec) | 1495 EUR (sierpień)
4 tygodnie 2705 EUR (lipiec) | 2605 EUR (sierpień)
6 tygodni 3805 EUR (lipiec/sierpień)
8 tygodni 4705 EUR (lipiec/sierpień)

KAMPUS ALEMAN (5-18 lat)
2 tygodnie 1645 EUR (lipiec) | 1495 EUR (sierpień)
4 tygodnie 2880 EUR (lipiec) | 2605 EUR (sierpień)
6 tygodni 3805 EUR (lipiec/sierpień)
8 tygodni 4705 EUR (lipiec/sierpień)


REZERWUJ OBÓZ