• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

WORK UK dlaczego warto?

- ukończenie kursu przygotowującego do pełnienia obowiązków w hotelu/restauracji stanowi Twoją przewagę w trakcie starania się o pełnopłatne praktyki/sezonową pracę w hotelach i restauracjach w UK.

Dlaczego? Większość studentów i absolwentów nie tylko z Polski, ale i całej Europy kierunków nie związanych z sektorem hotelarskim, którzy starają się o pełnopłatne praktyki w Wielkiej Brytanii nie jest do tego przygotowanych. Mają trudności w zrozumieniu podstawowych zasad panujących w hotelu, trudności w aklimatyzacji w nowym środowisku, problemy ze słownictwem specjalistycznym – z tego powodu hotele coraz mniej chętnie przyjmują na praktyki młodych ludzi.

 

- Jesteś zabiegany, sesja, egzaminu, zaliczenia….. studenckie życie. Wiemy jak ciężko znaleźć czas.

Work UK – kurs e-learning jest prowadzony w formie elektronicznej – tylko od Ciebie zależy kiedy zapoznasz się z materiałami szkoleniowymi i jak dużo czasu poświęcisz na ćwiczenia. Dostęp do strefy kursanta masz 24h/dobę przez 2 tygodnie, a po tym czasie otrzymasz pakiet materiałów zawierający omawiane zagadnienia oraz słowniczek specjalistycznych słówek i zwrotów.

- będziesz przygotowany do stawienia czoła rzeczywistości. Konto w banku, zasady podróżowania, wynajem mieszkania, czytanie ogłoszeń prasowych, wizyta u lekarza, załatwianie podstawowych formalności – wydaje się błahostką. Ale w obcym kraju i anglojęzycznym środowisku, kiedy sytuacja wymaga od Ciebie samodzielności – nie trudno jest stracić głowę, nawet jeżeli Twój angielski jest na bardzo wysokim poziomie.

Szybko się zaaklimatyzujesz posiadając praktyczną wiedzę dotyczącą życia, pracy i kultury Wielkiej Brytanii

otrzymasz ofertę pełnopłatnej praktyki w hotelu na terenie Wielkiej Brytanii, jeżeli nie organizujesz jej sobie sam

- otrzymasz certyfikat ukończenia praktyk w konkretnym hotelu/restauracji - CERTIFICATE IN WORK EXPERIENCE (Uwaga, certyfikat jest wydawany tylko na podstawie dostarczonych przez TEE i wypełnionych przez Uczestnika i przedstawiciela hotelu formularzy. Jeżeli organizujesz sobie wyjazd samodzielnie, nie zapomnij dostarczyć do TEE informacji o miejscu Twojej praktyki)

- i najważniejsze- BEZPIECZEŃSTWO. Będziesz miał opiekę i wsparcie TEE w trakcie pobytu w Wielkiej Brytanii na praktyce, niezależnie, czy organizujesz sobie wyjazd samodzielnie, czy nie.

 

Wyjazd do Wielkiej Brytanii. Warto?

- odbywając praktyki w hotelarstwie i gastronomii – zarabiasz i to nie mało,
- zdobywasz nowe doświadczenie, które z pewnością będzie stanowiło interesujący punkt w Twoim CV, 
- poprawisz i udoskonalisz znajomość języka angielskiego,
- poznasz kulturę brytyjską i sposób życia na Wyspach,
- nawiążesz nowe interesujące znajomości i przyjaźnie.