• Kursy językowe za granicą

  oferujemy kursy językowe w różnych zakątkach świata.
  9 języków | 17 krajów | 100 szkół

  Wejdź do działu
 • Obozy językowe za granicą

  międzynarodowe grupy | najwyższej jakości kampusy | kompetentna kadra

  Wejdź do działu

Nasza oferta

Programy, które mamy w ofercie zostały stworzone z myślą o aktywnych, ciekawych świata i innych kultur młodych ludziach, którzy chcą łączyć podróże z podróże z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych i językowych.

Oferujemy:

WORK UK

WORK UK czyli program pełnopłatnych praktyk w hotelach i restauracjach Wielkiej Brytanii. Program adresowany jest do wszystkich osób w wieku od 18 do 35 roku życia, znających język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym, a polecany szczególnie studentom i absolwentom turystyki, hotelarstwa i gastronomii. Pracodawca rozlicza się z praktykantem stosując stawkę godzinową, nie mniejszą jednak niż ustawowa stawka w UK za godzinę, która wynosi brutto odpowiednio dla osób powyżej 22 roku życia 4,85 GBP, poniżej 22 lat 4,10 GBP, zapewnia także zakwaterowanie i wyżywienie podczas odbywania praktyki. Osobom, które znają język na poziomie, który nie umożliwia im swobodnej komunikacji polecamy Work UK w opcji PLUS. Jest to połączenie płatnej praktyki z 3 tygodniowym kursem językowym poprzedzającym rozpoczęcie praktyki w hotelu bądź restauracji. Kurs językowy General English odbywa się w jednym z renomowanych centrów językowych w Eastbourne, Salisbury, Londynie, Edynburgu oraz w innych ośrodkach na życzenie klienta.

PRAKTYKI I STAŻE ZA GRANICĄ

Programy typu INTERNSHIP organizujemy w praktycznie wszystkich krajach europejskich (Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Hiszpania, Malta, i inne) oraz w USA, Australii, Brazylii.

Jako podstawę odbywania praktyki w większości oferowanych na rynku programów Internship przyjęto zasadę tzw. "on-the-job training" – czyli szkolenie w miejscu pracy.

Praktykę podjąć można we wszystkich niemal branżach. Najczęściej wskazywanymi dziedzinami przez uczestników są: marketing, reklama, PR, prawo, finanse, bankowość, księgowość, dziennikarstwo. Praktykanci zdobywają wiedzę z zakresu terminologii używanej w firmie, poznają zasady organizacji i podziału zadań, zdobywają umiejętności prowadzenia służbowych rozmów telefonicznych i korespondencji biznesowej, oraz pozostałe elementy szeroko pojętej kultury biznesu.

Praktyki nie są wyjazdami typowo zarobkowymi. Co prawda większość programów typu Internship nie nakłada na pracodawców obowiązku wypłaty wynagrodzenia, jednak firmy starają się rewanżować swoim praktykantom za wykonaną pracę. Robią to zazwyczaj poprzez refundację kosztów dojazdu do pracy, bądź poprzez opłacanie posiłków w czasie pracy, albo wypłacając kieszonkowe.

Znakomitym tego przykładem jest Internship UK PLUS, gdzie pracodawca zobowiązuje się do wypłaty stażyście 250 funtów miesięcznie, czy Work Experience in Spain – program praktyk w hiszpańskich hotelach, gdzie wypłaca się kieszonkowe od 150 do 300 euro.

Chęć udziału w programach INTERNSHIP deklarują zarówno absolwenci jak i studenci ostatnich lat, dla których tego typu praktyka jest bardzo wartościowym uzupełnieniem odbytych w Polsce studiów. Wiek uczestników mieści się w przedziale 22 – 29 lat.

KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ

czyli oferta szkół całego świata, starannie wyselekcjonowanych i nieustannie dostosowujących się do wysokich wymagań klientów TEE. Wybierać można spośród 90 szkół, 17 krajów, 7 języków.

OBOZY MŁODZIEŻOWE W WIELKIEJ BRYTANII

czyli wakacje w gronie rówieśników z całego świata połączone z nauką języka. Szczególnie polecanym przez nas i niezwykle atrakcyjnym jest The English & Chelsea F.C. Coaching Programme - letni kurs języka angielskiego połączony z treningiem piłki nożnej prowadzonym w szkółce piłkarskiej klubu Chelsea London.

TEE SCHOOL

Szkoła Językowa